utrzymanie_ogrodow Utrzymanie ogrodów, terenów zielonych i przestrzeni miejskich
  • Sprzątanie - Karcher Puzzi 200

Utrzymanie ogrodów i przestrzeni miejskich

Kolejną naszą specjalzacją jest utrzymanie i pielęgnacja ogrodów oraz przestrzeni miejskich. Poszerzenie naszych usług w tym zakresie umożliwiło nam zakupienie specjalistycznego sprzętu, który jest niezbędy tego typu pracach porządkowych.

Utrzymujemy porządek i dbamy o ogrody, skwery, place i inne tereny zielone znajdujące się przy zarówno przy domach i obiektach prywatnych, firmach, jak i instytucjach użytku publicznego.

Zakres usług

  • koszenie trawników
  • przycinanie gałęzi drzew i żywopłotów
  • sprzątanie liści
  • odśnieżanie placów , chodników
  • porządkowanie ogrodów
  • usługi oferowane wraz z wywozem odpadów

Nasz sprzęt

Traktorek MTD RE 145

Traktorek MTD RE 145

Traktorek marki MTD, model RE 145 o pojemności 500 cm3 i mocy silnika 8,9 kW. Zastosowanie przy dużych powierzchniach trawników, sprawdza się również na mniejszych powierzchniach. Szerokość koszenia wynosi 105 cm, wysokość od 30 do 95 mm przy 5 -stopniowej regulacji. Posiada 6 - biegową skrzynię typu transmatic.

Dodatkowe wyposażenie:

  • pług do odgarniania śniegu
  • łańcuchy na koła
  • zestaw do mulczowania trawy

Kosiarka spalinowa STIGA COLECTOR 48 B

Kosiarka spalinowa STIGA COLECTOR 48 B

Collector 48 B to klasyczna kosiarka spalinowa, idealnie sprawdzająca się na średniej wielkości trawniku. Wysoką jakość koszenia zapewnia silnik 450 series. Maszyna pozwala na pracę w dwóch trybach – zbierania trawy do kosza oraz wyrzutu tylnego. Kosiarka umożliwia dostosowanie wysokości koszenia (od 27 do 80 milimetrów). Collector 48 B ścina trawę na szerokości 46 centymetrów, a pojemny 60-litrowy kosz zapewnia długą oraz komfortową pracę.

Kosa spalinowa NAC DGN-WLBC 305A KOMBI

Kosa spalinowa NAC DGN-WLBC 305A KOMBI

Jedna z najmocniejszych na rynku, praktyczna i rewelacyjnej jakości wielofunkcyjna kosa spalinowa przeznaczona do cięcia trawy, żywopłotu oraz przycinania gałęzi drzew. Została zaprojektowana przy współpracy z profesjonalistami i testowana w bardzo trudnych warunkach. Kosa ta jest wyposażona w super wydajny i wytrzymały dwusuwowy silnik NAC z chromowanym cylindrem o pojemności 30 cm3 i mocy maksymalnej 1.36 KM, co sprawia, że może być wykorzystywana przez najbardziej wymagających użytkowników. Dzielony wał ułatwia transport i przechowywanie. W zestawie wygodne szelki. Zestaw do pielęgnacji ogrodu 4w1. Narzędzie wielofunkcyjne do pielęgnacji zieleni-ogrodów, sadów, 4 końcówki do różnych zadań. Chłodzony powietrzem, jednocylindrowy silnik dwusuwowy ze sprzęgłem odśrodkowym. Silnik wyposażony w pompkę rozruchową. Wyłącznik oraz regulacja prędkości w rękojeści. Łatwy do dopasowania uchwyt roboczy oraz pas ramieniowy.

Dmuchawa Husqvarna 125 BVx

Dmuchawa Husqvarna 125 BVx

Wydajna dmuchawa ręczna, która łączy w sobie bardzo wysoką moc wydmuchu oraz łatwość użytkowania. Idealna do prac przydomowych. Dobrze wyważona i poręczna dzięki wylotowi powietrza w linii uchwytu. Łatwe uruchamianie dzięki technologii Smart Start®. Dostarczana z płaską i okrągłą dyszą. W komplecie zestaw do odkurzania.