utrzymanie_ogrodow Profesjonalny sprzęt sprzątający
  • Sprzątanie - Karcher Puzzi 200

Sprzęt sprzątająco-czyszczący

Karcher PUZZI 200

Karcher PUZZI 200

Sprzęt, którego używamy to m.in Karcher PUZZI 200. Jest to urządzenie przeznaczone dla profesjonalnych firm sprzątających .Duży zbiornik na czystą wodę pozwala na długie okresy pracy, a wbudowany filtr wody zabezpiecza pompę przed uszkodzeniami. Wytrzymała, kompaktowa obudowa wykonana została z najlepszych tworzyw.

W związku z tym nie ma problemu z uszkodzeniami, a utrzymanie urządzenia w czystości jest proste. Dwa duże kółka z tyłu, oraz dwa nastawne sprawiają, że urządzeniem można sprawnie manewrować w ciasnych pomieszczeniach. Przyciski włączające turbinę ssącą oraz pompę ciśnieniową umieszczono na górnej płaszczyźnie urządzenia dla łatwej obsługi.

Numatic TT 3450

Numatic TT 3450

Numatic TT 3450 - kablowy automat szorująco-odsysający.

Profesjonalne urządzenia czyszcząco-zbierające firmy NUMATIC, przeznaczone do czyszczenia wszystkich rodzajów posadzek. Model ten posiada ramę nośną wykonaną ze stali nierdzewnej, zbiorniki z tworzywa odpornego na uderzenia, łatwy dostęp do wszystkich podzespołów, unoszoną głowicę ułatwiającą montaż szczotki.

Maszyna przeznaczona jest do codziennego zmywania posadzek twardych, jednocześnie zmywa i osusza, doskonale nadaje się do czyszczenia małych i średnich powierzchni, pojedynczy zbiornik na brudną wodę, napełnianie zbiornika od frontu, łatwe wylewanie wody przez wąż spustowy.

Zamiatarka Karcher S-650

Zamiatarka Karcher S-650

Zamiatarka ręczna Karcher S 650 z dwiema szczotkami bocznymi. Przy jej pomocy można sprzątać chodniki, ścieżki, podjazdy i dziedzińce nawet do 5 razy szybciej niż przy zastosowaniu tradycyjnej miotły i szufli. Wszelkie śmieci są dokładnie zbierane do zbiornika.

Szorowarka Lavor Sprinter

Szorowarka Lavor Sprinter

Urządzenie SPRINTER sprawdza się idealnie podczas czyszczenia twardych nawierzchni.

Parownica KARCHER SC 2.550C

Parownica KARCHER SC 2.550C

Urządzenie doskonale sprawdzi się w każdym domu czyszcząc wodooporne powierzchnie począwszy od podłóg i ścian, a skończywszy na fugach i kranach. Myje też lakierowany parkiet czy podłogę laminowaną. Dysza podłogowa pozwala myć podłogi szybko i bez wysiłku. Dysza punktowa w połączeniu z okrągłą szczotką usuwa uporczywy brud z niewielkich powierzchni – fug czy armatury. Dysza ręczna wraz z powłoczką doskonale czyści kafelki ścienne, płytki gazowe i elektryczne, piekarniki, okapy czy kabiny prysznicowe.

Bezworkowy odkurzacz przemysłowy z otrząsaczem

Lavor Ashley

Jest to odkurzacz bezworkowy wielofunkcyjny 2 w 1 - zarówno odkurzacz przemysłowy, jak i odkurzacz do pieców oraz kominków. Lavor Ashley pracuje na sucho i mokro. W celu zapewnienia optymalnej pracy urządzenia wprowadzono system 2 filtrów!

Wysokiej jakości filtr zmywalny zastosowany w odkurzaczu pozwala na doskonałą ochronę silnika. Dodatkowo silnik zabezpieczony jest filtrem nylonowym! Dzięki temu odkurzacz ten jest całkowicie bezworkowy! Nie ma koniecznośći stosowania worków filtracyjnych! Filtr Hepa wyłapuje prawie 100% zanieczyszczeń, pyłów itp.

Szorowarka Cleanfix Scrubby

Szorowarka Cleanfix Scrubby

Szorowarka jednotarczowa Cleanfix Scrubby to małe kompaktowe urządzenie do szorowania trudno dostępnych miejsc: schodów, narożników, ścian, cokolików.

Sprzęt utrzymania i pielęgnacji ogrodów

Traktorek MTD RE 145

Traktorek MTD RE 145

Traktorek marki MTD, model RE 145 o pojemności 500 cm3 i mocy silnika 8,9 kW. Zastosowanie przy dużych powierzchniach trawników, sprawdza się również na mniejszych powierzchniach. Szerokość koszenia wynosi 105 cm, wysokość od 30 do 95 mm przy 5 -stopniowej regulacji. Posiada 6 - biegową skrzynię typu transmatic.

Dodatkowe wyposażenie:

  • pług do odgarniania śniegu
  • łańcuchy na koła
  • zestaw do mulczowania trawy

Kosiarka spalinowa STIGA COLECTOR 48 B

Kosiarka spalinowa STIGA COLECTOR 48 B

Collector 48 B to klasyczna kosiarka spalinowa, idealnie sprawdzająca się na średniej wielkości trawniku. Wysoką jakość koszenia zapewnia silnik 450 series. Maszyna pozwala na pracę w dwóch trybach – zbierania trawy do kosza oraz wyrzutu tylnego. Kosiarka umożliwia dostosowanie wysokości koszenia (od 27 do 80 milimetrów). Collector 48 B ścina trawę na szerokości 46 centymetrów, a pojemny 60-litrowy kosz zapewnia długą oraz komfortową pracę.

Kosa spalinowa NAC DGN-WLBC 305A KOMBI

Kosa spalinowa NAC DGN-WLBC 305A KOMBI

Jedna z najmocniejszych na rynku, praktyczna i rewelacyjnej jakości wielofunkcyjna kosa spalinowa przeznaczona do cięcia trawy, żywopłotu oraz przycinania gałęzi drzew. Została zaprojektowana przy współpracy z profesjonalistami i testowana w bardzo trudnych warunkach. Kosa ta jest wyposażona w super wydajny i wytrzymały dwusuwowy silnik NAC z chromowanym cylindrem o pojemności 30 cm3 i mocy maksymalnej 1.36 KM, co sprawia, że może być wykorzystywana przez najbardziej wymagających użytkowników. Dzielony wał ułatwia transport i przechowywanie. W zestawie wygodne szelki. Zestaw do pielęgnacji ogrodu 4w1. Narzędzie wielofunkcyjne do pielęgnacji zieleni-ogrodów, sadów, 4 końcówki do różnych zadań. Chłodzony powietrzem, jednocylindrowy silnik dwusuwowy ze sprzęgłem odśrodkowym. Silnik wyposażony w pompkę rozruchową. Wyłącznik oraz regulacja prędkości w rękojeści. Łatwy do dopasowania uchwyt roboczy oraz pas ramieniowy.

Dmuchawa Husqvarna 125 BVx

Dmuchawa Husqvarna 125 BVx

Wydajna dmuchawa ręczna, która łączy w sobie bardzo wysoką moc wydmuchu oraz łatwość użytkowania. Idealna do prac przydomowych. Dobrze wyważona i poręczna dzięki wylotowi powietrza w linii uchwytu. Łatwe uruchamianie dzięki technologii Smart Start®. Dostarczana z płaską i okrągłą dyszą. W komplecie zestaw do odkurzania.